Tarih: 23.06.2024 - 01:14

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kaan Elektronik olarak geniş servis ağımız ile Ankara’nın her ilçesine hizmet vermekteyiz. 

Markası ve modeli ne olursa olsun lcd led ve plazma ürünlerinizin tamir bakım ekran değişimleri servisimiz tarafından yapılmaktadır 

TV montajı ve tamiri, ekran değişimi, panel değişimi, HD TV tamiri,LCD hoparlör tamiri, TV hoparlör tamiri alanında tecrübeli ekibimizle servis hizmeti vermekteyiz.Ayrıca Uydu sistemleri tamiri ve kurulumu, çanak montajı, merkezi sistem uydu sistemleri kurulumu ve tamiri gibi konularda uzman teknik personelimiz ile sadece bir telefon uzağınızdayız. 

Superonline, Türk Telekom, Vodafbone servis sağlayıcıları için İnternet - Telefon ankastre hattı çekimi servisimizde yapılmaktadır. 

Ayrıca  tv alım-satım, televizyon, bilgisayar ve telefon malzemeleri satışımız mevcuttur. 

Yenimahalle başta olmak üzere Ankara ilçelerinin tümüne hızlı servis imkanı sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize uygun fiyat güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermek için bir telefon kadar yakınız.  

Kaan Elektronik, kullandığınız elektronik aletleriniz için tamir, bakım ve montaj hizmeti sunmaktadır. Yenimahalle elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız sahip olduğumuz tecrübe ve elektronik bilgisi ile sizler en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Evlerinizde kullandığınız televizyon, uydu alıcısı, telefon ve benzeri sistemlerin montajı ve tamiri konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Televizyon, telefon ve bilgisayar malzemelerinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz. 

Televizyon tamir hizmetimiz ile farklı türdeki televizyonlarınızın bozulması durumunda hızlı ve garantili hizmet verilmektedir. Lcd, led ya da eski model tüplü televizyonlarınız bozulduğunda tamir ettirmek için başka bir yer aramanıza gerek yoktur. Firmamızı arayarak televizyonlarınızın en uygun fiyatlar ile sorunsuz şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Tamir işleminden sonra gerekli kontroller yapılarak televizyonunuzun tüm aksamlarının çalıştığı görüldükten sonra teslim edilecektir. Televizyon marka ve model farklı olmadan tüm seçenekler ile ilgili olarak tamir işlemi yapılabilir. Hizmet seçeneklerimiz içerisinde uydu sistemleri tamir ve montajı da bulunmaktadır. Uydu antenleri ve alıcı sistemleri montaj işlemi adresinizde yapılmaktadır. Montaj işlemi sonrasında uydu alıcıları ile ilgili gerekli tüm işlemler yapılarak çalışır halde teslim edilmektedir. Uydu alıcısı arızası durumlarında tamir işlemi için yine firmamıza başvurabilirsiniz. 

Firmamız internet ve telefon kablolarının istenilen yere çekilmesi noktasında hizmet sunmaktadır. İstediğiniz özellikteki telefon ve internet kabloları talepleriniz doğrultusunda işyeriniz ya da evinize döşenmektedir. Kullandığınız sistemlerdeki kabloların en iyi ve sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.  

Verilen hizmetler 

  • Uydu tamir ve kurulum 
  • Çanak montaj kurulum 
  • Her marka televizyon tamiri ve led değişimi 
  • Internet telefon hat çekimi 
  • Merkezi uydu sistemleri kulum ve servisi 
  • Kumanda uydu satışı 
  • 2. el tv alım satım 
  • Bilgisayar malzemeleri satışı 
  • Telefon şarj aleti kulaklık vb malzeme satışı 
  • Radyo ses bombası gibi eglence urünleri satış